CURRICULUM VITAE

Član Hrvatskog društva dramskih umjetnika

Obrazovanje

Poslijediplomski specijalistički studij Gluma, mediji, kultura (2011. – 2013.)

Gluma:  Rade Šerbedžija, Aleksandar Cvjetković, Boro Stjepanović

Glas, dikcija (metoda Arthura Lessaca): Andreja Blagojević, Deborah Kinghorn, Robin Aronson Carr, Gert Terny

Pokret:  Edvin Liverić, Staša Zurovac

Fakultet za hotelski i turistički menadžment, Opatija (2002. – 2007.)

Profesionalno iskustvo

Film i TV

  • Epizodna uloga u TV seriji “Crno-bijeli svijet” u režiji Gorana Kulenovića (2018.)
  • Glavna ženska uloga u dugometražnom filmu  “Jedno ubojstvo za van” u režiji Luke Duvančića (2017.)
  • Glavna ženska uloga u kratkometražnom filmu “Udaljeni glasovi” u režiji Maria Merdžana i produkciji Blank-a (2016.)
  • Sporedna uloga u filmu “Hodanje” u režiji Ane Horvat i produkciji Blank-a (2016.)
  • Glavna uloga u filmu “Dema” u režiji Priscile Alegre i produkciji Kino Euphorie Helsinki (2014.)
  • Glavna ženska uloga u kratkometražnom filmu “Must See” u režiji Kateryne Zinovieve i produkciji Kino Euphorie Helsinki (2014.)
  • Epizodna uloga u TV seriji “Mjesto zločina” u režiji Tijane Milenković i produkciji RTL televizije (2014.)
  • Glavna ženska uloga u TV mini – seriji “Dejavu” u produkciji Nisi Mase, Francuska (2013.)
  • Sporedna uloga u kratkometražnom filmu “Oktolog” u režiji Karpa Godine (2012.)
  • Mala uloga u televizijskom filmu “Sous un autre jour” u režiji Alaina Tasme i produkciji Arte France (2009.)

 

Kazalište

  • Sukreator i izvođač u predstavi “Bilo pa nije” (više likova) u režiji Zdenke Đerđ i produkciji kazališta “Za bregom” (2018.)
  • Sukreator i izvođač u interaktivnoj predstavi “Jasnoća Privida” (više likova) u produkciji Vala kulture i Plesnog Art Laboratorija gdje uz Senku Barušku potpisujem režiju i dramski tekst (2017.)
  • Sukreator i izvođač u predstavi “Na kafe” (više likova) u produkciji Plesnog Art Laboratorija (2017.)
  • Sukreator i izvođač u predstavi “Bez (voznog) reda” (više likova) u režiji Gordane Svetopetrić, u suradnji s Udrugom osoba s cerebralnom i dječjom paralizom, Rijeka (2017.)
  • Sukreator i izvođač u predstavama “Tr ši”, “U knjižnici”, i “Prema tišini” u sklopu manifestacije “Međunarodni dani plesa u Opatiji” (2017.)
  • Izvođač u predstavama u sklopu Dana Ogranka mladih HDDU (2016., 2017.)
  • Sukreator i izvođač u predstavi “Život u koricama: Priča o knjizi” (više likova) u produkciji Plesnog Art Laboratorija i Gradske knjižnice i čitaonice “Viktor Car Emin” Opatija (2016.)
  • Izvođač u interaktivnoj predstavi za djecu “Začarana šuma” (Dobra Vila) u režiji Tome Zidića (2014.)
  • “Sluškinje” (Claire) u režiji Staše Zurovca i produkciji kazališta Ulysses (2014.)
  • “Rosencrantz i Guildenstern su…Hamlet je…” (Rosencrantz) u režiji Rade Šerbedžije i Aleksandra Cvjetkovića, u produkciji Sveučilišta u Rijeci (2012. – 2013.)
  • “Ptice” (Ptica/Božica Irida) u režiji Rade Šerbedžije i Aleksandra Cvjetkovića, u produkciji Sveučilišta u Rijeci (2011. – 2012.)
  • “Majka Hrabrost i njezina djeca” (vojnik regruter) u režiji Alberta Ferrara (2012.)

 

Ostalo

  • Gluma u reklamnim, promotivnim i video spotovima
  • Sinkronizacija animiranih filmova
  • Vođenje glumačkih radionica za djecu s posebnim potrebama
  • Vođenje glumačkih radionica za umirovljenike
  • Dječji animator
  • Izrada web stranica
  • Montaža kratkih videa
  • Marketing i booking menadžer u turističkoj agenciji Adria 24

Dodatno obrazovanje

Kazališni klaun, Lee Delong

Improvizacija bazirana na karakteru, Robert Marchand

Method acting, Zagrebačko kazalište mladih

Michael Chekhov tehnika, Studio Kubus, Simona Dimitrov Palatinuš

Pjevanje, Cynthia Hansell Bakić

Gluma za glazbeni teatar, Nina Horvat

Commedia dell’Arte, Alberto Ferraro

Filmska škola Kinokluba Zagreb, Mladen Burić, Almmir Fakić, Karlo Gorup, Vedran Šuvar

Spikerska radionica, Dunja Lakuš, Marinko Leš, Jelena Majić, Zlatko Štimac

Kreativno pisanje, CKP, Goran Ferčec, Robert Roklicer

Sposobnosti

Jezici: Engleski (A), Talijanski (A), Njemački (P)

Performerske sposobnosti: drama, komedija, pripovijedanje, improvizacija, fizičko kazalište i ples/suvremeni ples/koreografije, balet (osnovno), S faktor (osnovno), mjuzikl, pjevanje (mezzosopran), dječje kazalište i animacija, lutkarstvo, kazališni klaun, commedia dell’arte, scenska borba, iskustvo rada s osobama s posebnim potrebama

Sport: jahanje (osnovno), mačevanje (osnovno), plivanje, biljar, skijanje, stolni tenis, tenis, surfanje

Informatičke vještine: Microsoft Office, Explorer, WordPress, Adobe

Ostalo: timski rad, kreativnost, fleksibilnost, organiziranost, discipliniranost

Vozačka dozvola: B kategorija